Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka leku - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Albothyl - Policresulenum - zastosowanie i działanie lecznicze

Podstawowe informacje
Skład polikrezulen
Postać globulki dopochwowe
Kategoria Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe
Specjalności Ginekologia i położnictwo
Działanie przeciwpierwotniakowe przeciwbakteryjne
PREPARATY PODOBNE
Vagical, gałka dopochwowa homeopatyczna, 10 szt
Clotrimazolum 1%, krem, (Glaxo Polska), 20 g
Feminella Hyalosoft, globulki, dopochwowe, 10 szt
Feminella Vagi C , tabletki dopochwowe, 6 szt
Hexagyn duo, globulki dopochwowe, 10 szt.
Iladian direct plus, tabletki dopochwowe, 10 szt

Promocja

Iladian direct plus, tabletki

18.99 zł 22.36 zł
Vitagyn C, globulki, dopochwowe, 10 szt

Promocja

Vitagyn C, globulki,

20.99 zł 23.55 zł
OFERTA PORTALU doz.pl
Albothyl, globulki dopochwowe, 90 mg, 6 szt.
Opis rozszerzony leku

Wskazania:

Zakażenia, nadżerki, uszkodzenia pochwy i szyjki macicy.

Dawkowanie:

Dopochwowo, zaleca się stosowanie w godzinach nocnych, przed snem. Przed aplikacją globulki należy ją na krótko zanurzyć w wodzie. Nie stosować w czasie miesiączki. W czasie leczenia należy zaniechać odbywania stosunków płciowych. Czas trwania kuracji i częstotliwość stosowania leku określa lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Objawy podrażnienia skóry w miejscu stosowania, miejscowe pieczenie, najczęściej przejściowo na początku leczenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparat może być stosowany w ciąży i okresie karmienia piersią jedynie w przypadku, gdy lekarz oceni, że korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu lub karmionego dziecka.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Albothyl, globulki dopochwowe, 90 mg, 6 szt.

Preparaty podobne:

Vagical, gałka dopochwowa homeopatyczna, 10 szt Clotrimazolum 1%, krem, (Glaxo Polska), 20 g Feminella Hyalosoft, globulki, dopochwowe, 10 szt Feminella Vagi C , tabletki dopochwowe, 6 szt Hexagyn duo, globulki dopochwowe, 10 szt. Iladian direct plus, tabletki dopochwowe, 10 szt Vitagyn C, globulki, dopochwowe, 10 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.