Drenafast - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład płynny wyciąg z mącznicy lekarskiej
płynny wyciag z zielonej herbaty (Camellia sunensis)
płynny wyciag z cytryny (Citrus limon)
płynny wyciąg z pilosella oficinarium
płynny wyciąg z męczennicy (Passiflora incarnata)
płynny wyciąg z kopru włoskiego (Foeniculum vulgare)
płynny wyciag z oliwki (Olea europaea)
płynny wyciąg z kory kruszyny (Rhamnus frangula)
płynny wyciąg z herbaty jawajskiej (Orthosifon spicatus)
płynny wyciąg z żeń-szenia (Panax ginseng)
płynny wyciąg z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale)
płynny wyciąg z jasnoty białej (Lamium album)
płynny wyciąg z brzozy (Betula alba)
siarczan manganu
chlorek potasu
siarczan cynku
Postać płyn doustny
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Gastroenterologia
Dietetyka
Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie
uzupełnia dietę w składniki wspomagające oczyszczanie
Zamów w doz.pl Drenafast, płyn, 500 ml

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco w dietach odchudzających (szybsze wydalanie nadmiaru płynów z organizmu, stymulacja przemiany tłuszczów i węglowodanów, likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej) i oczyszczających organizm. Wspomagająco przy zaburzeniach procesów trawienia (usprawnienie trawienia, wspomaganie pracy jelit, stymulacja efektu "płaskiego brzucha", zapobieganie wzdęciom).

Dawkowanie:

Doustnie. 25 ml płynu rozpuścić w 1 l wody i pić w ciągu dnia. Jest to dawka dzienna, w ramach 20 dniowej kuracji.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.