Inneov Jędrność skóry - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład Lakto-Likopen
izoflawony sojowe
witamina C (kwas askorbinowy)
Postać tabletki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie poprawia wygląd skóry

Wskazania:

Dla kobiet od 40 roku życia. Szczególnie polecany jest kobietom w okresie okołomenopauzalnym, których skóra zaczyna tracić jędrność i gęstość wskutek spadku aktywności hormonów żeńskich.

Dawkowanie:

3 kapsułki dziennie przez okres minimum 3 miesięcy, popijając wodą, najlepiej w czasie posiłku. Po 3 miesiącach kurację należy kontynuować, przyjmując 2 kapsułki dziennie dla podtrzymania efektu. Dzienną dawkę preparatu można przyjąć jednorazowo.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.