Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Vitabutin - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład suszony ekstrakt z żurawin
Postać kapsułki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Urologia
Działanie uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na układ moczowy
PREPARATY PODOBNE
Żuravit, kapsułki elastyczne, 60 szt.
Żuravit, kapsułki elastyczne, 36 szt.
Doppelherz Aktiv Na układ moczowy, tabletki, 30 szt
Mega Żurawina, tabletki, 30 szt.

Promocja

Mega Żurawina, tabletki, 30

16.99 zł 21.36 zł
Żurawina, tabletki powlekane, 60 szt.

Promocja

Żurawina, tabletki powlekane,

16.49 zł 19.45 zł
OFERTA PORTALU doz.pl
Vitabutin Vita-Care, kapsułki, 60 sztuk
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplement diety, stosowany jako naturalny środek, który pomaga przywrócić równowagę  układu moczowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecana dawka dzienna profilaktyczna to 2 kapsułki. W wypadku rozpoznanego zakażenia dawkę należy zwiększyć do 6 kapsułek dziennie. Kapsułki należy popijać dużą ilością wody lub rozpuszczać w wodzie i pić w postaci napoju. Preparat jest uzupełnieniem diety i nie może zastąpić leków, które przepisał lekarz! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Vitabutin Vita-Care, kapsułki, 60 sztuk

Preparaty podobne:

Żuravit, kapsułki elastyczne, 60 szt. Żuravit, kapsułki elastyczne, 36 szt. Doppelherz Aktiv Na układ moczowy, tabletki, 30 szt Mega Żurawina, tabletki, 30 szt. Żurawina, tabletki powlekane, 60 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Suplementy na odporność. Jak długo je stosować?

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.