Flor de Arena - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład tiquilia paronychioides
Postać płyn doustny
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Dietetyka
Działanie poprawia aktywność psychomotoryczną
wspomaga oczyszczanie organizmu

Wskazania:

Oczyszczania organizmu z toksyn oraz w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Wyciąg  Flor de Arena łagodzi objawy związane z przewlekłym narażeniem na stres oraz częściowo neutralizuje skutki jedzenia przetworzonej żywności (m.in. tzw. fast foodów). W przypadku zastosowania przez osoby starsze wpływa pozytywnie na ogólną kondycję psychiczną. Kąpiele z dodatkiem naparu z Flor de Arena odświeżają i oczyszczają skórę.

Dawkowanie:

Płyn stosować w postaci rozcieńczonej - w ilości 10 kropli rozprowadzonych w 50 ml przegotowanej wody lub niegazowanej wody mineralnej - najczęściej 3 razy w ciągu dnia jako tonik. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.