MethodDraine Minceur - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania

Suplement diety. Stosować jako preparat wspomagający odchudzanie.

Dawkowanie

Doustnie. Zalecany jest dwufazowy program kontroli wagi.

Faza I to 14 dniowy program utraty wagi. Przez pierwsze 7 dni należy pić 12 ml płynu rano przed śniadaniem (lub przyjmować jedną tabletkę przed śniadaniem i 1 przed obiadem), a przez następne 7 dni 2 razy (po południu i przed obiadem) po 12 ml płynu dziennie (lub dwie tabletki przed obiadem i dwie tabletki przed śniadaniem).

Faza II to 20 dniowy program stabilizacji wagi. Należy wówczas pić 12ml płynu przed śniadaniem przez okres 20 dni (lub przyjmować 2 tabletki przed obiadem).

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, a także dzieci powyżej 12 roku życia. Płyn przed użyciem należy wstrząsnąć i rozpuścić jego zalecaną dawkę w szklance wody. Kuracja powinna zostać połączona ze zdrowym stylem życia: zróżnicowaną i prawidłowo skomponowaną dietą, bogatą w owoce i warzywa, wypijaniem przynajmniej 1,5 l wody dziennie i regularną aktywnością fizyczną. Po otwarciu płyn należy przechowywać preparat w lodówce.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, chorujesz na cukrzycę.

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży i matek karmiących.

Skutki uboczne

Ze względu na obecność roślin działających moczopędnie, niektóre osoby mogą odczuwać częstszą potrzebę oddawania moczu.