MethodDraine Minceur - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania

Suplement diety. Stosować jako preparat wspomagający odchudzanie.

Dawkowanie

Doustnie. Zalecany jest dwufazowy program kontroli wagi.

Faza I to 14 dniowy program utraty wagi. Przez pierwsze 7 dni należy pić 12 ml płynu rano przed śniadaniem (lub przyjmować jedną tabletkę przed śniadaniem i 1 przed obiadem), a przez następne 7 dni 2 razy (po południu i przed obiadem) po 12 ml płynu dziennie (lub dwie tabletki przed obiadem i dwie tabletki przed śniadaniem).

Faza II to 20 dniowy program stabilizacji wagi. Należy wówczas pić 12ml płynu przed śniadaniem przez okres 20 dni (lub przyjmować 2 tabletki przed obiadem).

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, a także dzieci powyżej 12 roku życia. Płyn przed użyciem należy wstrząsnąć i rozpuścić jego zalecaną dawkę w szklance wody. Kuracja powinna zostać połączona ze zdrowym stylem życia: zróżnicowaną i prawidłowo skomponowaną dietą, bogatą w owoce i warzywa, wypijaniem przynajmniej 1,5 l wody dziennie i regularną aktywnością fizyczną. Po otwarciu płyn należy przechowywać preparat w lodówce.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na obecność roślin działających moczopędnie, niektóre osoby mogą odczuwać częstszą potrzebę oddawania moczu.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, chorujesz na cukrzycę.

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży i matek karmiących.