Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Chrom Plus (Naturell) - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Topinulin Activ, tabletki z chromem i jodem, 50 szt

Promocja

Topinulin Activ, tabletki z

13.49 zł 16.09 zł
Chrom Plus, tabletki, 200 mcg, 50 szt

Promocja

Chrom Plus, tabletki, 200 mcg,

10.99 zł 14.06 zł
Chrom organiczny z inuliną, kapsułki, 96 szt
Błonnik z ananasem + chrom, tabletki, 100 szt.
OFERTA PORTALU doz.pl
Chrom Plus, 200 mcg, tabletki, 100 szt

Promocja

Chrom Plus, 200 mcg, tabletki,

16.99 zł 21.71 zł
Chrom Plus, 200 mcg, tabletki, 50 szt

Promocja

Chrom Plus, 200 mcg, tabletki,

10.99 zł 14.06 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie popijając szklanką wody. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby tarczycy. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Chrom Plus, 200 mcg, tabletki, 100 szt Chrom Plus, 200 mcg, tabletki, 50 szt

Preparaty podobne:

Topinulin Activ, tabletki z chromem i jodem, 50 szt Chrom Plus, tabletki, 200 mcg, 50 szt Chrom organiczny z inuliną, kapsułki, 96 szt Błonnik z ananasem + chrom, tabletki, 100 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Witaminy i minerały

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.