Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Bio-Chrom - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład chrom organiczny
Postać tabletki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Dietetyka Medycyna rodzinna Diabetologia
Działanie uzupełnia dietę w chrom
PREPARATY PODOBNE
Chrom, tabletki, 200 mcg, 50 szt
Chrom Max, tabletki, 100 szt

Promocja

Chrom Max, tabletki, 100 szt

10.99 zł 21.51 zł
Chrom Plus, tabletki, 200 mcg, 100 szt

Promocja

Chrom Plus, tabletki, 200 mcg,

16.99 zł 21.71 zł
Chrom, tabletki, 200 mcg, 100 szt

Promocja

Chrom, tabletki, 200 mcg, 100

15.99 zł 20.44 zł
Olimp Chrom Activ 200 mcg, tabletki, 60 szt.
OFERTA PORTALU doz.pl
Bio-Chrom, tabletki, 30 szt
Bio-Chrom, tabletki, 60 szt
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w chrom. Preparat polecany jest szczególnie dla osób z nadwagą i otyłością, u których występuje duży apetyt na słodycze.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletkę dziennie w czasie posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Bio-Chrom, tabletki, 30 szt Bio-Chrom, tabletki, 60 szt

Preparaty podobne:

Chrom, tabletki, 200 mcg, 50 szt Chrom Max, tabletki, 100 szt Chrom Plus, tabletki, 200 mcg, 100 szt Chrom, tabletki, 200 mcg, 100 szt Olimp Chrom Activ 200 mcg, tabletki, 60 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Suplementy na odporność. Jak długo je stosować?

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.