×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Dida - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w organiźmie, walka i zapobieganie nadkażeniom grzybiczym przewodu pokarmowego, leczenie zaburzeń flory jelitowej związanych z Candida albicans (biegunki na przemian z zaparciami, wzdęcia, problemy z koncentracją, częste bóle głowy spowodowane zaburzenimi flory jelitowej), podniesienie naturalnej odporności organizmu.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli 2 tabletki dziennie przed posiłkiem, popijając dużą szklanką wody, przez okres 45 dni. Po tym okresie należy przyjmować 1 tabletkę dziennie.

 

Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom.

 

W celu zwiększenia skuteczności preparatu powinno się wyeliminować z diety: alkohol, drożdże, cukier, zwiększyć spożycie białka, spożywać kwasy tłuszczowe w postaci oliwy z oliwek lub oleju lnianego, codziennie przyjmować dzienną dawkę witamin i minerałów.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy jesteś lub podejrzewasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym piersią.