Dida - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w organiźmie, walka i zapobieganie nadkażeniom grzybiczym przewodu pokarmowego, leczenie zaburzeń flory jelitowej związanych z Candida albicans (biegunki na przemian z zaparciami, wzdęcia, problemy z koncentracją, częste bóle głowy spowodowane zaburzenimi flory jelitowej), podniesienie naturalnej odporności organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 2 tabletki dziennie przed posiłkiem, popijając dużą szklanką wody, przez okres 45 dni. Po tym okresie należy przyjmować 1 tabletkę dziennie.   Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom.   W celu zwiększenia skuteczności preparatu powinno się wyeliminować z diety: alkohol, drożdże, cukier, zwiększyć spożycie białka, spożywać kwasy tłuszczowe w postaci oliwy z oliwek lub oleju lnianego, codziennie przyjmować dzienną dawkę witamin i minerałów.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub podejrzewasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym piersią.