×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

BioDrain - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplementacja diety w składniki wspomagające oczyszczanie organizmu i dietę odchudzającą.

Dawkowanie

Doustnie. 2 tabletki 2 razy dziennie w trakcie posiłków, popijając dużą ilością wody przez okres co najmniej 2 tygodni. Zalecane jest stosowanie preparatu BioDrain przez kolejne 2-4 tygodni. Po tym okresie 2 tabletki codziennie rano popijając szklanką wody.

W celu wzmocnienia skuteczności preparatu BioDrain należy zredukować lub wyeliminować z jadłospisu alkohol, kawę, słodycze, cukier, czerwone mięso, tłuste potrawy; zwiększyć spożycie produktów pełnoziarnistych oraz świeżych owoców i warzyw, uprawiać umiarkowane ćwiczenia fizyczne w celu poprawy krążenie krwi, lepszego dotleniania oraz eliminacji toksyn z organizmu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.