BioDrain - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki wspomagające oczyszczanie organizmu i dietę odchudzającą.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki 2 razy dziennie w trakcie posiłków, popijając dużą ilością wody przez okres co najmniej 2 tygodni. Zalecane jest stosowanie preparatu BioDrain przez kolejne 2-4 tygodni. Po tym okresie 2 tabletki codziennie rano popijając szklanką wody. W celu wzmocnienia skuteczności preparatu BioDrain należy zredukować lub wyeliminować z jadłospisu alkohol, kawę, słodycze, cukier, czerwone mięso, tłuste potrawy; zwiększyć spożycie produktów pełnoziarnistych oraz świeżych owoców i warzyw, uprawiać umiarkowane ćwiczenia fizyczne w celu poprawy krążenie krwi, lepszego dotleniania oraz eliminacji toksyn z organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.