Ideal Fit Błonnik - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Wspomagająco w odchudzaniu. Zalecany w nadwadze i otyłości - jako naturalny wypełniacz, dla wywołania uczucia sytości; w regulacji pracy układu trawiennego, perystaltyki jelit; w przypadku problemów związanych z  wypróżnianiem; wspomaga procesy oczyszczania organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 miarkę proszku rozpuścić w szklance wody, niesłodzonego soku owocowego lub soku warzywnego, dodatkowo wypić szklankę ciepłej wody; stosować po przebudzeniu i przed snem. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Możliwe skutki uboczne:

W przypadku wystąpienia wzdęć, należy zredukować ilość przyjmowanego preparatu do momentu ustąpienia objawów.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników preparatu.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.