×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Rubipect - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Rubipect polecany jest do uzupełniania codziennej diety w składniki o działaniu ochronnym i powlekającym błonę śluzową jamy ustnej i gardła oraz łagodnie regulującym ciepłotę ciała i zwiększającym odporność organizmu, wspomagająco w przeziębieniu.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci powyżej 3 roku życia: 5 ml (1 łyżeczka) 2-3 razy na dobę. Dzieci powyżej 10-go roku życia i dorośli: 10 ml syropu 2-3 razy na dobę.


Nie stosować długotrwale, ze względu na ryzyko zmniejszonego wchłaniania z przewodu pokarmowego witamin, składników mineralnych oraz innych składników wskutek działania śluzu.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.

 

Gdy jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią. Nie zaleca się  stosowania preparatu w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.