Recepta na nadreaktywny pęcherz

Klinika Ginekologii Akademii Medycznej w Lublinie proponuje pacjentom bezpłatne diagnozowanie i leczenie nadreaktywnego pęcherza.

Schorzenie to dotyka około 49mln mieszkańców Europy, ludzi w każdym wieku i każdej płci. Pęcherz nadreaktywny (OAB) stanowi zespół objawów polegających na nagłej potrzebie oddania moczu oraz częstomoczu, często z jego nietrzymaniem. Chorobę mogą spowodować zaburzenia neurologiczne, przerost gruczołu krokowego, operacje w miednicy mniejszej, ale także nieznane czynniki. W celu rozpoznania zespołu wykonuje się badania ogólne moczu, posiew moczu, badania obrazowe dolnych dróg moczowych, a niekiedy cystoskopię i cytologię osadu moczu. Występowanie nadreaktywności pęcherza w dużym stopniu wpływa na jakość życia chorego. Często dotknięci nim pacjenci rezygnują z dotychczasowego trybu życia, ograniczają aktywność fizyczną i kontakty towarzyskie.

Przed rozpoczęciem leczenia lekarze z Lublina dokładnie przebadają problem zdrowotny chorego i wdrożą odpowiednie postępowanie. Zainteresowani mogą kontaktować się telefonicznie z dr Rafałem Stettnerem pod nr 0 500 140 360 lub z dr Martą Monist - kontakt 0 693 865 110.


Podziel się:


Wasze komentarze


Informacje / opinie publikowane w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca leczenia / stosowania leków . W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus