Zapomnij o problemach intymnych!

Po wakacjach zostało już tylko wspomnienie... Niezależnie czy spędziłaś wakacje leżąc na plaży, w górach, nad jeziorami, czy podróżując od jednego miasta do drugiego, ważne byś jesienią troskliwie zadbała o swoje zdrowie intymne.

Gorące słońce, plaża, morze - idealne wspomnienie z wakacji, ale tylko w przypadku gdy twojego urlopu nie popsuły problemy intymne. Z drugiej strony tego obrazka jest ciągle mokry kostium kąpielowy, słona woda, piasek i podrażnienia po depilacji bikini.

To wszystko tworzy idealne, ciepłe i wilgotne środowisko do rozwoju bakterii i grzybów atakujących kobiecy układ moczowo-płciowy.

Dodatkowo wakacyjne okoliczności zmuszają do mało higienicznego trybu życia – korzystnie z publicznych toalet na kempingach, hotelach czy pociągach, łazienki dzielone z innymi turystami, używanie hotelowych ręczników. Dlatego w okresie powakacyjnym kolejki do ginekologów, z prośbą o pomoc, rosną w szybkim tempie!

Nieprzyjemne dolegliwości w okolicach intymnych

Jeśli po powrocie do dziś doskwierają Ci nieprzyjemne dolegliwości miejsc intymnych takie jak zapalenie pęcherza, swędzenie, pieczenie, upławy - inna niż zwykle wydzielina z pochwy i nieprzyjemny zapach, to oznacza, że została zaburzona twoja naturalna flora bakteryjna, przez co rozwija się infekcja.

Tak jak na całej skórze, również w pochwie występują miliony bakterii tworzących barierę chroniącą przed rozwojem niepożądanych szkodliwych czynników. Na kobiecych narządach płciowych przeważają bakterie z rodzaju Lactobacillus, zwane bakteriami kwasu mlekowego. Tworzą one odpowiednie środowisko dla prawidłowego funkcjonowania narządów rodnych.

Dlatego jeśli masz, już nawet niewielkie objawy świadczące o rozprzestrzenianiu chorobotwórczych bakterii czy grzybów, nie lekceważ ich. Leczenie nie jest trudne a najważniejsze jest przywrócenie odpowiedniej równowagi w twoim organizmie.

Zastosuj probiotyk ginekologiczny

By zabezpieczyć się przed uciążliwymi infekcjami intymnymi oraz właściwie zadbać o pochwę po kuracji antybiotykiem niezbędne jest wsparcie odporności intymnej poprzez stosowanie dopochwowego probiotyku ginekologicznego.

Lactovaginal to najpopularniejszych z leków w postaci kapsułek dopochwowych, o który pytają kobiety w aptekach.

Dostępny bez recepty, działający dokładnie w miejscu objętym chorobą. Dzięki szybkiemu zmniejszeniu liczby patogenów, przywróceniu naturalnej równowagi mikrobiologicznej pochwy oraz normalizacji wydzieliny z pochwy, zdobył zaufanie wielu Polek.

W tym roku otrzymał wyróżnienie przyznawane przez konsumentki Złote Godło Laur Konsumenta 2012 w kategorii produkt na dolegliwości ginekologiczne.

Więcej informacji na www.lactovaginal.pl

Nazwa produktu leczniczego: Lactovaginal

Skład: substancją czynną leku są pałeczki Lactobacillus rhamnosus 573, około 1010 (w tym nie mniej niż 108 CFU).

Postać: kapsułki dopochwowe, twarde, 10 sztuk

Wskazania: Lactovaginal stosuje się w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Lek zaleca się stosować:
- profilaktycznie,
- w stanach zapalnych narządów rodnych, po leczeniu lekami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi lub przeciwgrzybiczymi,
- przy występowaniu upławów.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników leku

Podmiot odpowiedzialny i wytwórca: IBSS BIOMED S.A., Al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków

Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądźskonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

artykuł sponsorowany
 


Podziel się:

Wasze komentarze


Informacje / opinie publikowane w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca leczenia / stosowania leków . W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus