×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Rekrutacja „zajęcy” na DOZ Maraton Łódź z PZU 2016

Jednym ze sposobów motywacji dla biegacza jest wyznaczenie sobie celu i konsekwentne dążenie do jego realizacji. Celem maratończyków jest ukończenie pełnego dystansu, zwycięstwo lub uzyskanie wymarzonego wyniku. W tym ostatnim pomóc mogą pacemakerzy – to na nich spoczywa odpowiedzialność za wyniki wielu uczestników. Właśnie wystartowała rekrutacja „zajęcy” na tegoroczną edycję DOZ Maratonu Łódź z PZU.

Pacemaker to niezwykle odpowiedzialna funkcja, dlatego kandydat pretendujący do jego roli powinien posiadać doświadczenie podparte wynikami z maratonów i półmaratonów z ostatnich dwóch lat (przedstawione wyniki muszą przewyższać czas, na który chciałby poprowadzić grupę). Podczas tegorocznej edycji maratonu, pacemakerzy poprowadzą biegaczy na następujące czasy: 2:50, 3:00, 3:10, 3:20, 3:30, 3:45, 4:00, 4:15, 4:30, 5:00, 5:30.

Każdy pacemaker weźmie udział w łódzkim maratonie bezpłatnie, otrzyma oficjalną koszulkę techniczną, a także zestaw upominkowy od sponsora. Zainteresowanych prosimy o przesłanie wniosków na adres: michal.chmiel@sportevolution.pl, w temacie wpisując "„Pacemaker DOZ Maraton Łódź z PZU – planowany czas....”.

W treści wiadomości prosimy zawrzeć następujące informacje:

  • Imię i nazwisko
  • Lista ukończonych maratonów oraz datę i uzyskany czas ostatniego z nich.
  • Propozycję którą grupę chce poprowadzić

DOZ Maraton Łódź z PZU wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku. Sponsorami tytularnymi wydarzenia są DOZ SA oraz PZU, a impreza odbywa się przy wsparciu finansowym Miasta Łodzi i Województwa Łódzkiego.


Podziel się: