Dermaplast textile plastry elastyczne (Hartmann), 8 x 10 cm, 5 szt
4.09 zł

Dermaplast textile plastry elastyczne (Hartmann), 8 x 10 cm, 5 szt

Dermaplast textile plastry elastyczne (Hartmann), 8 x 10 cm, 5 szt
Ostatnia cena produktu
4.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ogólne informacje:
Hypoalergiczny plaster z dwukierunkowo rozciągliwej elastycznej tkaniny pokrytej syntetycznym klejem kauczukowym, posiadający niezwykle chłonny opatrunek, idealny do opatrywania drobnych ran i skaleczeń.

Właściwości:

  • Plaster jest pokryty paseczkami syntetycznego kleju kauczukowego, dzięki czemu przepuszcza powietrze oraz parę wodną. DermaPlast z elastycznej tkaniny jest więc wyjątkowo przyjazny dla skóry i pozwala jej oddychać.
  • DermaPlast z elastycznej tkaniny posiada impregnowaną wodoodporną warstwę, która chroni przed wnikaniem wilgoci z zewnątrz.
  • Plaster ma mocno przylegającą warstwę klejącą, ale odrywa się bezboleśnie od skóry i nie pozostawia śladów.
  • Plaster jest wykonany z dwukierunkowo rozciągliwego elastycznego materiału, dzięki czemu idealnie nadaje się do opatrywania skaleczeń w okolicach stawów, na kolanach i łokciach. Plaster nie odkleja się w przy poruszaniu.
  • Opatrunek ma doskonałe właściwości wchłaniające i nie przykleja się do rany.
  • Warstwa klejąca: syntetyczny klej kauczukowy pokrywa plaster paseczkami, a nie na całej powierzchni.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h