Prel Red, plaster rozgrzewający, 1 szt
Prel Red, plaster rozgrzewający, 1 szt
0.00 zł

Prel Red, plaster rozgrzewający, 1 szt

Prel Red, plaster rozgrzewający, 1 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

PREL red - plaster hydrożelowy z kapsaicyną i salicylanem glikolu jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system  Hydrronique, będący nośnikiem związków rozgrzewających. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz, w przeciwieństwie  do zwykłego plastra  nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie.

Skład

Capsicum extract (zawierający 0,066% kapsaicyny), glikol salicylan 3%.

Działanie

Pełen efekt rozgrzewający plastra PREL red osiąga po około 15 minutach po jego aplikacji; bezpośrednio po przyklejeniu może pojawić się odczucie chłodu, związane z hydrożelowym podłożem plastra. PREL red nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny, bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywyołując przy tym efektu depilacji.

 


Wskazania

Zawarte w plastrze kapsiacyna i salicylan glikolu działajac rozgrzewająco łagodzą dolegliwośći bólowe w okolicy:

  • krzyżowej,
  • mięśni,
  • ścięgien,
  • karku,
  • stawów

Poelcany jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. W przypadku dzieci młodszych można stosować po konsultacji lekarskiej.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Odciąć fragment plastra o wielkości dopasowanej do powierzchni i umiejscowienia bólu. Zerwać folię ochronną. Nałożyć klejącą stronę okładu na umytą i osuszoną skórę. Pozostawić na skórze maksymalnie przez 8 godzin. W razie konieczności powtórzyć stosowanie, nie częściej jednak niz 4 razy na dobę.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować bezpośrednio na rany ani podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować plastra w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik plastra. Jeżeli pojawi się zaczerwienienie, należy skontaktować się z lekarzem.

Producent

GENEXO
Gen. Józefa Zajączka 26
Warszawa
Cechy produktu
PRODUCENT