Garnier NutriDermist, krem pod oczy, 15 ml
36.54 zł

Garnier NutriDermist, krem pod oczy, 15 ml

Garnier NutriDermist, krem pod oczy, 15 ml
Ostatnia cena produktu
36.54 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Czy regenerujący krem pod oczy Garnier NutriDermist jest stworzony dla mine?
Tak, jeśli, wstając rano z łóżka, wyglądasz na bardziej zmęczoną niż faktycznie jesteś i coraz częściej zauważasz opuchnięcia i cienie pod oczami.

Czy to gama stworzona dla mnie?    
Tak, jeśli pragniesz uzupełnić dietę swojej skóry w niezbędne składniki odżywcze. Tak, jeśli nagle zauważyłaś pierwsze zmarszczki i zmęczoną cerę. Tak, jeśli chcesz wygładzić pierwsze zmarszczki, aby Twoja skóra wyglądała młodziej i była promienna. Tak, jeśli chcesz stymulować odnowę komórkową skóry. Tak, jeśli chcesz stosować gamę zaawansowanych produktów do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i oczu w dzień i w nocy.

Skład według INCI

Regenerujący krem pod oczy Garnier NutriDermist łączy moc Omega 3+6 z energią Magnezu. Przyspiesza regenerację komórkową, aby działać przeciw opuchnięciom i przeciw cieniom pod oczami. Zawiera:
Omega 3+6 - kwasy tłuszczowe, będące podstawowymi elementami składowymi błony komórkowej - pozyskiwane z olejku dzikiej róży, aby wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry.
Magnez - otrzymany z kiwi, który dodaje energii komórkom i stymuluje ich wzrost.

Właściwości

Promienna skóra - dzień po dniu, komórka po komórce, jego formuła stymuluje odnowę skóry. Kontur oka jest bardziej promienny, cienie pod oczami są zmniejszone.
Przeciw opuchnięciom - jego formuła z kofeiną pomaga zmniejszać opuchnięcia i cienie pod oczami.

Potwierdzona skuteczność:

  • po 1-szym przebudzeniu: nawilżenie na 8 godzin
  • po 1 miesiącu: skuteczność przeciw zmęczeniu: 74%, opuchnięcia pod oczami zmniejszone: 61%

Połączenie dermatologii i wiedzy o żywieniu: przełom w pielęgnacji skóry.


Piękno Twojej skóry jest odzwierciedleniem Twojej wewnętrznej witalności. Dieta, nawyki żywieniowe, styl życia i wiek wpływają na wygląd i kondycję skóry. Dlatego warto dostarczyć jej naturalnych składników odżywczych, które stymulują aktywność komórkową oraz pełnią funkcję ochronną. Garnier, inspirowany wiedzą z dziedziny dermatologii i żywienia, stworzył Nutridermist, gamę zaawansowanych produktów, które dogłębnie odżywiają skórę. Przyspieszają odnowę komórkową, aby skóra wyglądała młodziej, była piękna i promienna dzień po dniu.    


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h