Pentaerythritol compositum, tabletki, 20 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
9.99 zł
  • Producent:GALENA
  • Typ preparatu:Na receptę
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: Pentaerythritol compositum


Szczegółowy opis produktu


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 840 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Pentaerythritol compositum - Pentaeritrityli tetranitras, Glyceroli trinitras - zastosowanie i działanie

Skład:

nitrogliceryna , tetraazotan pentaerytrytolu

Postać:

tabletki

Kategoria:

Układ sercowo-naczyniowy

Specjalności:

Kardiologia

Działanie :

zmniejsza obciążenie serca , poprawia zaopatrzenie serca w tlen

Wskazania:

Przewlekła choroba wieńcowa, niewydolność wieńcowa po zawale serca.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletki należy przyjmować co najmniej 1/2 przed lub 1 godzinę po posiłku. Dawkę i częstotliwość przyjmowania preparatu ustala lekarz. Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu. Leczenia nie można nagle przerywać, ponieważ może wystąpić zaostrzenie choroby wieńcowej.

Możliwe skutki uboczne:

Może wystąpić obniżenie ciśnienia tętniczego, odczyny alergiczne, osłabienie, poty, zawroty i bóle głowy, zaczerwienienie skóry (zwłaszcza twarzy), wzrost ciśnienia śródczaszkowego i śródgałkowego. Mogą wystąpić również nudności, wymioty, bóle brzucha, przyspieszenie akcji serca.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz niedociśnienie, jaskrę, nadczynność tarczycy. Gdy przyjmujesz leki obniżające ciśnienie tętnicze, sildenafil ( np. Viagra). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus