Tranvit, kapsułki elastyczne, 60 szt
3.93 zł

Tranvit, kapsułki elastyczne, 60 szt

Tranvit, kapsułki elastyczne, 60 szt
Ostatnia cena produktu
3.93 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Dawkowanie

Profilaktycznie: dorośli - 1 kapsułka na dobę Stosować doustnie, najlepiej w czasie posiłku, popijając wystarczającą ilością płynu. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

Działanie

Tranvit jest lekiem o skojarzonym działaniu witaminy A i D3. Witamina A wchodzi w skład rodopsyny, barwnika niezbędnego w procesie widzenia. Jest także niezbędna w procesie wzrostu i regeneracji organizmu, ponieważ uczestniczy w regulacji powstawania nowych komórek, zwłaszcza komórek nabłonkowych. Witamina D reguluje gospodarkę wapniowo-fosforanową poprzez wpływ na wchłanianie wapnia i fosforu oraz na rozwój i mineralizację kości. Zawartość witamin w leku umożliwia zapobiegania niedoborom lub uzupełnianie niedoborów witaminy A i D. 


Przeciwwskazania


  • pacjent jest nadwrażliwy na którykolwiek ze składników leku;
  • u pacjenta występuje hiperwitaminoza A (nadmiar witaminy A w organizmie),
  • hiperwitaminoza D (nadmiar witaminy D),
  • hiperkalcemia (nadmiar wapnia),
  • choroby polegające na złym wchłanianiu składników pożywienia, zwłaszcza tłuszczów (zespoły złego wchłaniania).
  • ciąża i okres karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h