Herbasvelt, proszek, 20 saszetek
18.84 zł

Herbasvelt, proszek, 20 saszetek

Herbasvelt, proszek, 20 saszetek
Ostatnia cena produktu
18.84 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Herbasvelt to suplement diety, który powinien być stosowany jako uzupełnienie niskokalorycznej diety. Z tego powodu w skład preparatu nie wchodzą substancje smakowe ani zapachowe. Można więc sporządzoną zawiesinę połączyć z jedzeniem, zażyć bez dodatków albo doprawić do smaku.


 

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Składniki

1 saszetka zawiera:
guma guar 1176 mg
ceratonia 392 mg
drożdże 178 mg
czerwone algi 176 mg
lipa 78 mg

Właściwości składników

Guma guar to rodzaj gumy roślinnej rozpuszczalnej w wodzie i nie wchłanianej przez jelita. Silnie pęczniejąc w wodzie tworzy objętościowy żel wypełniający żołądek i wywołujący uczucie sytości. Wpływa na zmniejszenie poziomu cholesterolu i kwasów tłuszczowych.
Ceratonia, znana jako chleb świętojański, silnie absorbuje wodę zmieniając się w żel, redukuje wchłanianie tłuszczów i cukrów do organizmu.
Lipa posiada działanie łagodzące i kojące, szczególnie u osób pracujących umysłowo.
Drożdże są źródłem witamin, algi dostarczają minerałów, wspomagają procesy oczyszczania.

Zalecane dzienne spożycie

1 saszetkę rozpuścić w 1/2 szklanki niegazowanej wody lub soku. Wypić na pół godziny przed każdym posiłkiem oraz w ciągu dnia, gdy odczuwa się głód. Stosować do 4 saszetek dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Herbasvelt - zastosowanie i działanie

Skład:

drożdże kwiatostan lipy czerwone algi ceratonia (Chleb świętojański) guma guar

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki zmniejszające apetyt uzupełnia dietę w składniki poprawiające przemianę materii uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Wspomagająco w terapii odchudzającej w celu zmniejszenia apetytu, przyspieszenia przemiany materii oraz oczyszczenia organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 saszetkę z proszkiem rozpuścić w 1/2 szklanki niegazowanej wody lub soku. Najlepiej wypić na pół godziny przed każdym posiłkiem oraz w ciągu dnia, gdy odczuwa się głód. Można sporządzoną zawiesinę połączyć z jedzeniem, zażyć bez dodatków albo doprawić do smaku. Stosować do 4 saszetek dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.