Boiron Sportenine, tabletki do żucia, 22 szt
19.09 zł

Boiron Sportenine, tabletki do żucia, 22 szt

Boiron Sportenine, tabletki do żucia, 22 szt
Ostatnia cena produktu
19.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Boiron Sportenine preparat w formie tabletek do rzucia, które pomagają metabolizować i eliminować kwas mlekowy powstały na skutek wysiłku fizycznego.

Skład

(1 tabletka):  Arnica montana 9 CH, Zincum sarcolacticum 6 DH. Substancje pomocnicze: glukoza, laktoza, stearynian magnezu, kwas cytrynowy, aromat naturalny cytrynowy.

Dawkowanie

Tabletkę należy ssać lub rozgryźć.
- Przed wysiłkiem: 1 tabletka w przeddzień wysiłku lub bezpośrednio przed rozpoczęciem ćwiczeń, oraz codziennie w przypadku regularnych i intensywnych treningów.
- W czasie wysiłku: 1 tabletka co pół godziny, w przypadku długich i intensywnych ćwiczeń można zażywać do 6 tabletek dziennie.
- Po wysiłku: 1 tabletka po zakończeniu ćwiczeń i w razie potrzeby następnego dnia.

Działanie

Preparat pomaga w naturalny sposób metabolizować i eliminować kwas mlekowy jako produkt przemiany materii powstały na skutek wysiłku fizycznego oraz likwidować jego skutki.
Zwiększa tolerancję organizmu na wysiłek, przyspiesza regenerację sił.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Sportenine - zastosowanie i działanie

Skład:

Arnica montana 9CH Zincum sarcolacticum 6 DH

Postać:

tabletki do żucia

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

zwiększa wytrzymałość fizyczną organizmu

Wskazania:

Wyczerpanie fizyczne, zmęczenie, brak energii, sił witalnych, obniżenie odporności organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. Preparat należy ssać lub rozgryzać. Przed wysiłkiem: 1 tabletka w przeddzień wysiłku lub bezpośrednio przed rozpoczęciem ćwiczeń, oraz codziennie w przypadku regularnych i intensywnych treningów. W czasie wysiłku: 1 tabletka co pół godziny, w przypadku długich i intensywnych ćwiczeń można zażywać do 6 tabletek dziennie. Po wysiłku: 1 tabletka po zakończeniu ćwiczeń i w razie potrzeby następnego dnia.

Możliwe skutki uboczne:

Przy długotrwałym wysiłku i stosowaniu leku istnieje niebezpieczeństwo wystąpienia zimnych potów, dreszczy i osłabienia, stany hipoglikemiczne (obniżenie poziomu cukru we krwi).