Boiron Rhinallergy, tabletki, 60 szt
Boiron Rhinallergy, tabletki, 60 szt
0.00 zł

Boiron Rhinallergy, tabletki, 60 szt

Boiron Rhinallergy, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rhinallergy - zastosowanie i działanie

Skład:

Ambrosia artemisiaefolia 5CH Histaminum muriaticum 9CH Allium cepa 5CH Euphrasia officinalis 5CH Sabadilla 5CH Solidago virga aurea 5CH

Postać:

tabletki

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie:

wspomagająco w lecznieniu objawów alergii

Wskazania:

Leczenie wspomagające objawów alergii sezonowych i kataru siennego: niedrożności nosa, napadów kichania, wodnistego wycieku z nosa, podrażnienia spojówek.

Dawkowanie:

Doustnie. Od momentu wystąpienia objawów ssać 1 tabletkę co godzinę wydłużając przerwy w miarę następowania poprawy. Nie należy przekraczać dawki 6 tabletek dziennie. Tabletkę można rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Lek należy zażywać między posiłkami, zachowując co najmniej 30 minutowy odstęp po jedzeniu lub piciu.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.    

Poinformuj lekarza:

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy bez wskazań leczniczych. Ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.
 

Skład

Allium cepa 5 Ch 0,5 mg
Ambrosia artemisiaefolia 5 CH 0,5 mg
Euphrasia officinalis 5 CH 0,5 mg
Histaminum muriaticum 9 CH 0,5 mg
Sabadilla 5 CH 0,5 mg
Solidago virga aurea 5CH 0,5 mg
Podłoże: laktoza, sacharoza, stearynian magnezu.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci: Od momentu wystąpienia objawów ssać 1 tabletkę co godzinę wydłużając przerwy w miarę następowania poprawy. Nie należy przekraczać dawki 6 tabletek dziennie. Tabletkę można rozpuścić w niewielkiej ilości wody.

Wskazania

Preparat homeopatyczny stosowany w leczeniu wspomagającym objawów alergii sezonowej i kataru siennego: niedrożności nosa, napadów kichania, wodnistego wycieku z nosa, podrażnienia spojówek.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.


Jak posługiwać się tubką jednoskładnikowego leku homeopatycznego Boiron?

Producent

BOIRON ZL
Poleczki 21
Warszawa
Cechy produktu
PRODUCENT