Boiron Rhinallergy, tabletki, 60 szt
5.89 zł

Boiron Rhinallergy, tabletki, 60 szt

Boiron Rhinallergy, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
5.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy bez wskazań leczniczych. Ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.
 

Skład

Allium cepa 5 Ch 0,5 mg
Ambrosia artemisiaefolia 5 CH 0,5 mg
Euphrasia officinalis 5 CH 0,5 mg
Histaminum muriaticum 9 CH 0,5 mg
Sabadilla 5 CH 0,5 mg
Solidago virga aurea 5CH 0,5 mg
Podłoże: laktoza, sacharoza, stearynian magnezu.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci: Od momentu wystąpienia objawów ssać 1 tabletkę co godzinę wydłużając przerwy w miarę następowania poprawy. Nie należy przekraczać dawki 6 tabletek dziennie. Tabletkę można rozpuścić w niewielkiej ilości wody.

Wskazania

Preparat homeopatyczny stosowany w leczeniu wspomagającym objawów alergii sezonowej i kataru siennego: niedrożności nosa, napadów kichania, wodnistego wycieku z nosa, podrażnienia spojówek.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.


Jak posługiwać się tubką jednoskładnikowego leku homeopatycznego Boiron?

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Rhinallergy - zastosowanie i działanie

Skład:

Allium cepa 5CH Ambrosia artemisiaefolia 5CH Histaminum muriaticum 9CH Euphrasia officinalis 5CH Sabadilla 5CH Solidago virga aurea 5CH

Postać:

tabletki

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomagająco w lecznieniu objawów alergii

Wskazania:

Leczenie wspomagające objawów alergii sezonowych i kataru siennego: niedrożności nosa, napadów kichania, wodnistego wycieku z nosa, podrażnienia spojówek.

Dawkowanie:

Doustnie. Od momentu wystąpienia objawów ssać 1 tabletkę co godzinę wydłużając przerwy w miarę następowania poprawy. Nie należy przekraczać dawki 6 tabletek dziennie. Tabletkę można rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Lek należy zażywać między posiłkami, zachowując co najmniej 30 minutowy odstęp po jedzeniu lub piciu.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.    

Poinformuj lekarza: