Syliprom (Bio-Zdrowie Ochrona Wątroby), kapsułki, 20 szt
6.31 zł

Syliprom (Bio-Zdrowie Ochrona Wątroby), kapsułki, 20 szt

Syliprom (Bio-Zdrowie Ochrona Wątroby), kapsułki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
6.31 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Zawiera sylimarynę z ostropestu plamistego wzbogaconą witaminami z grupy B.


Składniki

(1 kapsułka): 80 mg sylimaryny, 0,7 mg witamina B1, 0,8 mg witamina B2, 1,0 mg witamina B6, 9,0 mg witamina PP, 3,0 mg witamina B5.

Właściwości składników

składniki te mają istoty wpływ na funkcjonowanie wątroby, wspomagają naturalną ochronę komórek wątroby i naturalny proces ich regeneracji. Korzystnie wpływają na zwiększenie funkcjonowania wątroby i udział w metabolicznych przemianach składników pokarmowych, co poprawia trawienie.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BIOFARM
Wałbrzyska 13
60-198 Poznań

Syliprom (Bio-Zdrowie Ochrona Wątroby) - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B5 (kwas pantotenowy) witamina B2 (ryboflawina) witamina B1 (tiamina) witamina B6 (pirydoksyna) wyciąg z nasion ostropestu plamistego witamina PP (niacyna)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki przyspieszające odnowę komórek wątroby

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki przyspieszające odnowę komórek wątroby.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 razy dziennie po 1 kapsułce, po posiłku, popijając płynem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.