Super Fat Burner, tabletki (Bio-Tech), 100 szt
64.28 zł

Super Fat Burner, tabletki (Bio-Tech), 100 szt

Super Fat Burner, tabletki (Bio-Tech), 100 szt
Ostatnia cena produktu
64.28 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Super Fat Burner - zastosowanie i działanie

Skład:

pikolinian chromu kwas oleinowy kwas linolenowy żelazo lecytyna L-lizyna L-karnityna chlorowodorek betainy metionina inozytol związki choliny betaina HCL

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna Medycyna sportowa

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki poprawiające przemianę materii wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej

Wskazania:

Wspomagająco w odchudzaniu, w celu przyśpieszenia spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wspomaganie w postępowaniu redukcyjnym we wszystkich dyscyplinach sportu i w rekreacji ruchowej. Preparat przeznaczony jest dla sportowców wyczynowych i osób, które z rozmaitych przyczyn muszą kontrolować wagę ciała.

Dawkowanie:

Doustnie. Na pusty żołądek przyjąć odpowiednią do masy ciała liczbę tabletek: do 40 kg - 2 tabletki, 41-75 kg - 3 tabletki, powyżej 75 kg - 4 tabletki.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w ciąży i okresie karmienia piersią.