L-Karnityna, tabletki, 1000 mg, (Bio-Tech), 30 szt
74.89 zł

L-Karnityna, tabletki, 1000 mg, (Bio-Tech), 30 szt

L-Karnityna, tabletki, 1000 mg, (Bio-Tech), 30 szt
Ostatnia cena produktu
74.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

L-karnityna to substancja o charakterze witaminy, której podstawowym zadaniem jest umożliwienie zamiany tłuszczów w energię. Suplementacja L-karnityny poprawia energetykę pracy w długich wysiłkach fizycznych. Sprzyja również redukcji tkanki tłuszczowej i z uwagi na ten fakt prowadzona jest rutynowo w programach redukcji wagi.

Jako suplement redukcyjny L-karnityna wykorzystywana jest we wszystkich dyscyplinach sportu wyczynowego oraz w redukcji ruchowej i rehabilitacji. Jest substancją naturalną, występującą w tkance mięśniowej. Pełni istotną rolę w metabolizmie tłuszczów, transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów komórkowych, w których są one przetwarzane w związki energetyczne. Wystarczy tylko 1 tabletka dziennie, by po kilku tygodniach szczycić się smukłą figurą i cieszyć nienagannym stanem zdrowia.

 

 

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Składniki

L-karnityna, fosforan trójwapniowy, stearynian magnezu, lecytyna.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie na pusty żołądek, najlepiej 60 minut przed treningiem lub przed snem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

L- Karnityna (Bio-Tech) - zastosowanie i działanie

Skład:

L-karnityna

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna sportowa Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w L-karnitynę

Wskazania:

Suplement diety. Polecana dla ludzi obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym, dla sportowców. Wspomagająco przy odchudzaniu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie na pusty żołądek, najlepiej 60 minut przed treningiem lub przed snem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.