Balneum Baby Krem, 50 g
18.37 zł

Balneum Baby Krem, 50 g

Balneum Baby Krem, 50 g
Ostatnia cena produktu
18.37 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat Balneum Baby spełnia wszystkie wymagania skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji skóry dzieci.

Skład według INCI

Aqua, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate SE, Lanolin, Citric Acid, Cetearyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Sodium Cetearyl Sulfate, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben.

Właściwości

Delikatna skóra dziecka jest bardziej narażona na działanie szkodliwych czynników otoczenia niż skóra dorosłych. Zanieczyszczenie środowiska, jakość wody używanej do mycia, zawartość substancji chemicznych w pożywieniu, kosmetykach i przedmiotach codziennego użytku powoduje częste podrażnienia i uczulenia skóry. Sucha skóra jest jednym z najczęstszych problemów występujących u dzieci, dlatego też skóra dziecka wymaga szczególnej troski.

Krem Balneum Baby:

  • jest wygodnym i naturalnym sposobem pielęgnacji skóry dziecka,
  • równomiernie natłuszcza skórę całego ciała,
  • przywraca naturalny płaszcz ochronny skóry,
  • jest bardzo dobrze tolerowany.


Stosując krem Balneum Baby bezpośrednio po kąpieli, do której użyto płynu Balneum Hermal, zapewniasz swojemu dziecku kompleksową ochronę emolientową, co pozwoli zmniejszyć możliwość wystąpienia stanów zapalnych skóry.

Przeznaczenie

Krem Balneum Baby może być stosowany do pielęgnacji skóry w takich stanach chorobowych, jak łuszczyca, egzema, rybia łuska, zapalenie skóry, oraz tzw. wyprysk pieluszkowy.

Stosowanie

Skórę smarować 2-3 razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h