Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Lipobon, kapsułki, 30 szt

Lipobon, kapsułki, 30 szt

Opis

Preparat ziołowy wspomagający utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu.

Skład

Ekstrakt z liścia karczocha, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, wypełniacz (maltodekstryna), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, krzemionka koloidalna), składnik otoczki (żelatyna).

1 kapsułka:
Ekstrakt z liści karczocha – 366mg, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego – 40mg

Przeznaczenie

Preparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające proces trawienia oraz utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Sposób użycia

Spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.
 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu, w przypadku niedrożności dróg żółciowych, niedrożności jelit.

W przypadku zaburzeń krzepliwości krwi stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi. Ze względu na żółciopędne własności wyciągu z karczocha w kamicy żółciowej stosować w porozumieniu z lekarzem.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Lipobon - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego ekstrakt z liści karczocha

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu

Wskazania:

Suplement diety. Jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę 2 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, niedrożność dróg żółciowych, niedrożność jelit.   Gdy przyjmujesz leki zmniejszające krzepliwość krwi. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus