Cardiobonisan, mieszanka ziołowa, 5g, 20 szt
11.79 zł

Cardiobonisan, mieszanka ziołowa, 5g, 20 szt

Cardiobonisan, mieszanka ziołowa, 5g, 20 szt
Ostatnia cena produktu
11.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Tradycyjny środek stosowany pomocniczo w chorobach serca o podłożu nerwicowym, w stanach łatwego męczenia się, w początkowym okresie upośledzonej wydolności serca.

Skład

Skład na 100 g: Solidaginis herba (30,00 g), Valerianae radix (15,00 g), Polygoni avicularis herba (5,00 g), Leonuri herba (15,00 g), Crataegi inflorescentia (20,00 g), Melissae folium (10,00 g), Lupuli strobilus (5,00 g). Zawartość flawonidów w przeliczeniu na kwercetynę nie mniej niż 2,5 mg/g.

Działanie

Łagodnie uspokajające, tonizujące i normalizujące krążenie wieńcowe, zwiększające przepływ krwi w naczyniach wieńcowych i mięśniu sercowym, normalizujące pracę serca.

Wskazania

 Polecany również w leczeniu łagodnych postaci zwolnienia rytmu zatokowego serca i choroby wieńcowej. Systematyczne stosowanie preparatu wpływa normalizująco na łagodne nadciśnienie tętnicze.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h