Sensodyne, szczoteczka medium, 1 szt
15.19 zł

Sensodyne, szczoteczka medium, 1 szt

Sensodyne, szczoteczka medium, 1 szt
Ostatnia cena produktu
15.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Szczoteczka so zębów wrażliwych Sensodyne włókna średniej twardości. Specjalistyczna szczoteczka przeznaczona do delikatnego i dokładnego czyszczenia zębów wrażliwych.

 

Przydatność szczoteczki sensodyne w pielęgnacji zębów wrażliwych potwierdzona została w specjalistycznych badaniach stomatologicznych. Zalecana w przypadkach wrażliwości zębiny po cofnięciu dziąseł, uszkodzeniach szkilwa, odsłonięcia szyjki zębowej i w efekcie bólowej reakcji na czynniki zewnętrzne.

 

  • Zaokrąglone włókna szczoteczki Sensodyne zapewniają delikatne i dokładne mycie zębów.
  • Mała główka sczzoteczki Sensodyne ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc uzębienia.
  • Specjalne wyprofilowanie główki szczoteczki Sensodyne wspomaga dotarcie do krawędzi dziąseł, zapobiegając ich stanom zapalnym, pogłębiających wrażliwość zębów.
  • Antypoślizgowa rączka szczoteczki zapobiega przypadkowym urazom w trakcie szczotkowania.

Uwagi i środki ostrożności

Kolor dobierany losowo.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus