Novabaza, maść intensywnie natłuszczająca, 30 g
12.69 zł

Novabaza, maść intensywnie natłuszczająca, 30 g

Novabaza, maść intensywnie natłuszczająca, 30 g
Ostatnia cena produktu
12.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nova-baza dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom działa natłuszczająco, nawilżająco i kojąco, minimalizując dyskomfort bardzo suchej i wrażliwej skóry twarzy i ciała. Zapewnia skuteczną ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Nova-baza nie zawiera substancji zapachowych. Preparat może być zalecany osobom ze skłonnościami alergicznymi.

Skład według INCI

petroleatum, propylene glycol, sorbitan sesquioleate.

Przeznaczenie

intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry w schorzeniach manifestujących się jej nadmierną suchością, uzupełnienie kortykosteroidowej terapii miejscowej (m.in. łuszczycy, wyprysku atopowego i kontaktowego, liszaja płaskiego, liszaja rumieniowatego przewlekłego), codzienna pielęgnacja bardzo suchej i wrażliwej skóry twarzy i ciała, pielęgnacja skóry szorstkiej, spierzchniętej i łuszczącej się, ochrona skóry przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Stosowanie

niewielką ilość maści Nova-baza nanosić na uprzednio umytą i osuszoną skórę twarzy i ciała. Nie stosować na skórę uszkodzoną. Nova-baza przeznaczona jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przed zastosowaniem należy sprawdzić datę ważności preparatu na opakowaniu. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Uwagi

Przeciwwskazana przy nadwrażliwościna składniki preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus