Biger, krem stymulująco - pielęgnacyjny dla mężczyzn, 30 g
21.59 zł

Biger, krem stymulująco - pielęgnacyjny dla mężczyzn, 30 g

Biger, krem stymulująco - pielęgnacyjny dla mężczyzn, 30 g
Ostatnia cena produktu
21.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład według INCI

nikotynian izopropylu, etanolowy ekstrakt z owoców pieprzowca, witamina E.

Właściwości

Biger jest polecany mężczyznom pragnącym mieć pełne i satysfakcjonujące życie intymne. Krem poprawia ukrwienie penisa i pomaga w osiągnięciu pełnej erekcji, czego efektem jest podniesienie poziomu doznań zmysłowych obojga partnerów podczas stosunku.

Pielęgnujące właściwości preparatu Biger powodują, iż skóra staje się delikatna, a przekazywanie bodźców pełniejsze. Biger zastosowany bezpośrednio przed stosunkiem lub profilaktycznie kilka razy w tygodniu sprawia, że mężczyzna może wyzbyć się kompleksów.
Biger poprawia ukrwienie penisa czego efektem jest uzyskanie pełnej erekcji. 
 

Stosowanie

Niewielką ilość preparatu delikatnie wmasować bezpośrednio w penisa na całej jego długości około 10 minut przed stosunkiem. Preparat może być stosowany dowolną ilość razy w tygodniu. Nie wpływa na strukturę prezerwatyw, zatem może być stosowany łącznie z jej użyciem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h