Calorin stop, kapsułki, 30 szt
28.69 zł

Calorin stop, kapsułki, 30 szt

Calorin stop, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
28.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Calorin Stop jest suplementem diety ułatwiającym odchudzanie, wykorzystującym naturalne własności składników białej fasoli (Phaseolus vulgaris). Zawarta w niej fasolamina jest związkiem o naukowo i klinicznie potwierdzonych właściwościach polegających na hamowaniu trawienia skrobi, znajdującej się w takich produktach spożywczych, jak np. ziemniaki, pieczywo, makaron, pierogi, naleśniki, ryż czy kukurydza.

 

  • ułatwia odchudzanie
  • obniża kaloryczność posiłków
  • ogranicza wchłanianie węglowodanów


Sprawdź swoje BMI


Policz kalorie

Składniki

Fasolamina- przetwór z fasoli, maltodekstryna.

Skład kapsułki: żelatyna, woda, barwniki: E171, E172.

Jedna kapsułka zawiera: 500 mg fasolaminy- przetworu z fasoli.

Właściwości składników

Fasolamina blokuje aktywność wytwarzanego przez trzustkę enzymu trawiennego - alfa-amylazy, zanim przekształci on skrobię w cukry proste, łatwo przetwarzane przez organizm w tkankę tłuszczową. Dzięki temu węglowodany nie są w całości trawione przez układ pokarmowy, co w efekcie obniża kaloryczność posiłku.
Zapasy energii nie kumulują się w organizmie pod postacią tłuszczu, który w nadmiarze powoduje otyłość. Substancje o działaniu i/lub fizjologicznym: Fasolamina - przetwór z fasoli (Phaseolus vulgaris).

Zalecane dzienne spożycie

2 razy dziennie po 1 kapsułce przed posiłkiem bogatym w skrobię.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie zalecany kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

A-Z MEDICA
Władysława IV 13c
80-547 Gdańsk

Calorin stop - zastosowanie i działanie

Skład:

fasolamina

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Ułatwia odchudzanie, obniża kaloryczność posiłków.

Dawkowanie:

2 razy dziennie po 1 kapsułce przed posiłkiem bogatym w skrobię. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, chorujesz na cukrzycę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jeteś w ciąży lub karmisz piersią.