Cerumex, krople do uszu na woszczek, 15 ml
Cerumex, krople do uszu na woszczek, 15 ml
0.00 zł

Cerumex, krople do uszu na woszczek, 15 ml

Cerumex, krople do uszu na woszczek, 15 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

CERUMEX polecany jest do rozmiękczania i usuwania korków woszczynowych oraz zachowania higieny przewodu słuchowego zewnętrznego.

Właściwości

Preparat doskonale penetruje do woszczyny. Aktywny składnik preparatu w kontakcie z woszczyną powoduje jej rozmiękczenie i rozluźnienie. Tworzące się mydła zapewniają właściwą higienę przewodu słuchowego zewnętrznego.

Przeznaczenie

CERUMEX zapewnia bezpieczne, szybkie i skuteczne działanie.

Zalegająca woszczyna prowadzi do swędzenia uszu, może powodować nieprzyjemne uczucie lub częściowy ubytek słuchu. Korki woszczynowe stosunkowo często tworzą się u osób używających aparaty słuchowe oraz zatyczki uszne. Problem ten dotyczy również osób czyszczących uszy za pomocą patyczków z wacikami powodując upychanie zalegającej woszczyny. W celach profilaktycznych CERUMEX zaleca się osobom uprawiającym sporty wodne.

Stosowanie

Ogrzać preparat do temperatury ciała. Przechylić głowę na bok. Wlać do jednego ucha od 5 do 10 kropli starając się by nie wydostały się na zewnątrz. (UWAGA: Czubek buteleczki nie powinien być wkładany do przewodu słuchowego). Dla lepszego działania CERUMEXU, należy pozostać z przechyloną głową przez kilka minut lub włożyć do zakroplonego ucha kawałek watki, by zapobiec wypłynięciu kropli na zewnątrz. Powtarzać zakraplanie 2 razy dziennie przez okres 4 dni. Resztki woszczyny można wypłukać wodą pod prysznicem przy okazji mycia głowy wodą o temperaturze około 37°C.  Nie wkładać do przewodu słuchowego żadnych patyczków z watą, długopisów, szpilek do włosów, zapałek i podobnych przedmiotów, które mogą uszkodzić przewód  słuchowy. Zawartość opakowania zużyć w ciągu 1 miesiąca od otwarcia.

Uwagi


Nie należy używać przy:

  • wyciekach z ucha,
  • bólu ucha,
  • podrażnieniu,
  • wysypce w uchu,
  • zawrotach głowy,
  • urazie lub perforacji (dziury) błony bębenkowej

Wyrób można stosować wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem laryngologiem.

Producent

AXFARM
Chodkiewicza 73/26
Bydgoszcz
Cechy produktu
PRODUCENT