Acon LH, test owulacyjny, 5 szt
31.73 zł

Acon LH, test owulacyjny, 5 szt

Acon LH, test owulacyjny, 5 szt
Ostatnia cena produktu
31.73 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Owulacja to opuszczenie przez jajo jajnika. Jajo kiedy przedostanie się do jajowodu jest gotowe do zapłodnienia. Jajo musi być zapłodnione w ciągu 24 godzin po opuszczeniu jajowodu aby dzoszło do ciąży. Bezpośrednio przed owulacją organizm produkuje bardzo dużą ilość hormonu luteinizującego (LH), który wyzwala uwolnienie dojrzałego jaja z jajnika. Wiadomym jest, że "wyrzut LH" ma zazwyczaj miejsce w połowie cyklu menstruacyjnego. Tak dzieje się w czasie dni płodnych kiedy ciąża jest najbardziej prawdopodobna.

Działanie

ACON LH test owulacyjny wykrywa "wyrzut LH" w moczu, sygnalizując, że owulacja jest prawdopodobna w ciągu najbliższych 24-36 godzin. Ważne jest aby odnotować, że "wyrzut LLH" i owulacja nie występuje w ciągu całego cyklu.

Wskazania

Acon LH test owulacyjny kasetowy jest łatwy w użyciu, szybki (wynik w ciągu 5 minut) i dokładny (dokładność powyżej 98%).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus