Grindtus plus, syrop dla dorosłych, 210 g
29.93 zł

Grindtus plus, syrop dla dorosłych, 210 g

Grindtus plus, syrop dla dorosłych, 210 g
Ostatnia cena produktu
29.93 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat pomocny w utrzymaniu zdrowego stanu dróg oddechowych. Charakteryzuje go całkowicie naturalny skład. Zawiera ekstrakty rozpuszczone w miodzie, bogate w olejki eteryczne, o działaniu udrożniającym drogi oddechowe, dlatego może być skuteczną pomocą dla fizjologicznego funkcjonowania dróg oddechowych, zwłaszcza w okresie zimowym.
 


 

 

 

Składniki

Składniki w dziennej zalecanej dawce – 2 łyżki (26 g):
Wodno-alkoholowy ekstrakt z propolisu (286 mg), Propol-Pur (192 mg), sok z korzenia lukrecji (130 mg), olejek eteryczny z anyżu gwiaździstego (78 mg), olejek eteryczny z eukaliptusa (39 mg), ekstrakt z ziela grindelii (36 mg), ekstrakt z liści babki lancetowatej (26 mg), olejek eteryczny z sosny (2,6 mg).

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się przyjmować 1 łyżeczkę 2 razy dziennie, ewentualnie można rozpuścić w małej ilości ciepłego płynu (woda, mleko, herbata lub napar ziołowy). Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

ABOCA AZIENDA AGRARIA
Via Dela Liberta 37/ter
06010 Pistino di Citerna