Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Active, nicio-wykałaczki, 50 szt.

Active, nicio-wykałaczki, 50 szt.

Opis

Nicio- wykałaczki.

Skład według INCI

Nylon 66, CERA Microcrystallina, PEG 400

Właściwości

Nicio-wykałaczki skutecznie oczyszczają przestrzenie między zębowe usuwając pozostałości pokarmu. Cienkie, płaskie włókno-nicio-wykałaczki, zapewniają większą powierzchnię czyszczenia i łatwiejszy dostęp do przestrzeni między zębowych. Funkcjonalna rączka z chropowatą powierzchnią ułatwia użycie, natomiast końcówka może być używana jako wykałaczka. Codziennie stosowane pomagają w utrzymaniu zdrowych i czystych zębów. Redukują kamień nazębny. Praktyczne, szczelne opakowanie ułatwia higieniczne ich przechowywanie.

Stosowanie

Umieść niciowykałaczkę pomiędzy zębami, oczyszczaj zęby nicią w górę i w dół powyżej i poniżej lini dziąseł. Czynność powtórzyć dla każdego zęba osobno.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus