Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Active Ice Blue, płyn do płukania jamy ustnej, bezalkoholowy, 500 ml

Active Ice Blue, płyn do płukania jamy ustnej, bezalkoholowy, 500 ml

Opis

Bezalkoholowy, łagodny płyn do płukania jamy ustnej.

Skład według INCI

Aqua, Polysorbate 20, Aroma (Flavour), SOdium Saccharin, Sodium Fluoride, Cetylpyridinium Chloride, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, CI 42051.

Właściwości

Dzięki aktywnemu składnikowi chlorku cetylopirydyny płyn maj właściwości bakteriobójcze pomagające w usuwaniu i zapobieganiu powstawania płytki bakteryjnej.  Zawartość fluoru w płynie dodatkowo chroni zęby przed próchnicą.

Stosowanie

Napełnij nakrętkę płynem, nie rozcieńczać. Starannie płukać jamę ustną przez około 30 sekund i wypluć. Stosować rano i wieczorem.

Uwagi

Nie połykać, trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus