Aida Lux, irygator, 1 szt.
19.49 zł

Aida Lux, irygator, 1 szt.

Aida Lux, irygator, 1 szt.
Ostatnia cena produktu
19.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Irygator pomaga w zachowaniu higieny intymnej i jest ważnym elementem dbałości o zdrowie kobiety.

Działanie

Używanie irygatora jest pomocne w zachowaniu naturalnego składu flory bakteryjnej pochwy i może stanowić uzupełnienie zalecanej przez lekarza kuracji. Fizjologiczny kształt oraz elastyczna końcówka zapobiega możliwości urazu śluzówki i pochwy.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed pierwszym użyciem oraz każdym następnym użyciem należy wymyć wszystkie części oddzielnie, wewnątrz oraz na zewnątrz, a następnie gotować krótko wszystkie części oddzielnie, wewnątrz oraz na zewnątrz, a następnie gotować krótko w dużej ilości wody. Zwrócić uwagę na to, aby wszystkie zanurzone części mogły swobodnie pływać w gotującej się wodzie.

Gruszkę należy napełnić cieczą płuczącą i nałożyć kankę, następnie wprowadzić kankę do pochwy, tak aby jej krzywizna była zgodna z anatomiczną osią pochwy. Po wprowadzeniu kanki do pochwy delikatnie nacisnąć gruszkę tak, aby płyn wydostawał się przez otwory i spływał po ściankach pochwy. Należy przy tym zwrócić uwagę, aby ciecz nie była odsysana z powrotem do gruszki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji