Argol Rheuma, maść, 40 g
10.04 zł

Argol Rheuma, maść, 40 g

Argol Rheuma, maść, 40 g
Ostatnia cena produktu
10.04 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

ARGOL RHEUMA to maść przeciwreumatyczna i przeciwbólowa stosowana w schorzeniach stawowo - mięśniowych, ostrych i przewlekłych zmianach reumatycznych i pourazowych.
 

Działanie

Substancjami leczniczymi preparatu ARGOL RHEUMA są naturalne olejki eteryczne 10 roślin leczniczych łatwo przenikające przez skórę, pobudzające krążenie obwodowe krwi i wraz z nią przedostające się do tkanek zaatakowanych chorobą oraz mentol działający na zakończenie nerwów czuciowych i zmniejszający próg odczuwania bólu.

W początkowej fazie aplikacji ARGOL RHEUMA wywołuje łagodne działanie chłodzące, a w końcowej fazie łagodnie rozgrzewające. Sprzyja to zmniejszeniu stanu zapalnego, napięcia mięśni, bólu oraz zwiększeniu ruchomości stawów i mięśni.

Wskazania

Wskazania:
- do nacierań przy zmianach zapalnych i zwyrodnieniowych kręgosłupa,
- w tym z objawami dyskopatii,
- gośćcu reumatoidalnym we wszystkich fazach,
- stanach zapalnych i bólach stawowo - mięśniowych kończyn,
- zmianach zapalnych tkanek miękkich, nerwobólach,
- stanach pourazowych, bólach zmęczeniowych i przeciążeniowych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Argol Rheuma - Preparat złożony - zastosowanie i działanie

Skład:

olejek kajuputowy olejek goździkowy olejek z osnówki muszkatołowca olejek cytrynowy olejek z kolendry siewnej mentol olejek miętowy olejek rozmarynowy olejek cynamonowy olejek tymiankowy olejek z melisy

Postać:

maść

Kategoria:

Układ mięśniowo-szkieletowy

Specjalności:

Medycyna rodzinna Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Reumatologia

Działanie :

przeciwzapalne przeciwbólowe

Wskazania:

Wspomagająco w bólach stawowych i mięśniowych, dolegliwościach bólowych związanych ze schorzeniami reumatycznymi, w stanach zapalnych i zmianach zwyrodnieniowych stawów obwodowych i bólach mięśniowych kręgosłupa, stanach pourazowych narządu ruchu, w bólach zmęczeniowych i przeciążeniowych, nerwobólach.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Pasek długości 3-5 cm wcierać w bolące miejsce aż do wchłonięcia. Stosować 2-3 razy dziennie.   Uwaga! Nie stosować u dzieci do 6 roku życia. Nie stosować na oparzenia, otwarte rany, ostre stany zapalne skóry, błony śluzowe oraz w okolicy oczu.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Możliwość wystąpienia reakcji uczuleniowej u osób z nadwrażliwością.   Preparat stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.