Produkt w kategoriach

Akuku, wkładki do pieluszek, 100 szt.

Akuku, wkładki do pieluszek, 100 szt.

7.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Wkładki do pieluszek. Zapobiegają brudzeniu pieluszek.

Stosowanie produktu

Wkładki wykonane są z miękkiego, bardzo mocnego materiału. Dają dziecku poczucie suchej pieluchy. Wkładki są szczególnie przydatne dla niemowląt 0-3 miesiąca. Zapobiegają silnemu brudzeniu pieluch tetrowych.
Wkładkę należy umieścić po środku pieluszki tetrowej, następnie założyć pieluszkę dziecku, zwracając uwagę by całość dobrze przylegała do skóry dziecka. Wkładka jest produktem jednorazowym, należy ją wymieniać przy zmianie pieluchy. Po użyciu wkładkę z zawartością należy wyrzucić (nie wrzucać do WC, gdyż może to spowodować zatkanie kanalizacji).

Uwagi i środki ostrożności

Wkładki nie są zabawką. Należy je przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus