Vitalen Omega - 3 + Omega - 6, kapsułki, 60 szt
16.21 zł

Vitalen Omega - 3 + Omega - 6, kapsułki, 60 szt

Vitalen Omega - 3 + Omega - 6, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
16.21 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Składniki

kapsułka: Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (894 mg) w tym: kwas linolenowy LA (558 mg), kwas gamma linolenowy GLA (60 mg), kwas alfa linolenowy ALA (186 mg).
Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Właściwości składników

Vitalen Omega 3 + Omega 6 zawiera Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe omega-3 i omega-6 w proporcjach optymalnych dla zdrowia człowieka. NNKT stanowią jeden ze składników budulcowych komórek i są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza serca i naczyń krwionośnych. Ich niedobór może być powodowany nerwowym stylem życia, niewłaściwą dietą, paleniem papierosów, nadużywaniem alkoholu oraz procesem naturalnego starzenia się organizmu. Pomagają w utrzymaniu naturalnej odporności oraz wpływają korzystnie na prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci.       

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka 2 razy dziennie, najkorzystniej podczas posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

AGROPHARM
Starościańska 33
95-080 Tuszyn

Vitalen Omega-3 + Omega-6 - zastosowanie i działanie

Skład:

olej lniany olej wiesiołkowy

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka 2 razy dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.