Linoeparol, maść, 30 ml
6.82 zł

Linoeparol, maść, 30 ml

Linoeparol, maść, 30 ml
Ostatnia cena produktu
6.82 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

LINOEPAROL  zawiera tłoczony na zimno olej z nasion wiesiołka bogaty w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe konieczne dla utrzymania prawidłowego stanu skóry.LINOEPAROL ma działanie natłuszczające, nawilżające i kojące. Powoduje zahamowanie transepidermalnej utraty wody przez naskórek – TEWL.

Wskazania

Polecany jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej, suchej i łuszczącej się skóry oraz skłonnej do występowania podrażnień i alergii. Preparat pomocny w pielęgnacji skóry atopowej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 939 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Linoeparol - Oenotherae oleum Tocopheroli acetas - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) olej z nasion wiesiołka

Postać:

maść krem

Kategoria:

Dermatologia

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

nawilżające natłuszczające zmniejsza rogowacenie

Wskazania:

Otarcia naskórka, podrążnienia, odparzenia, pęknięcia naskórka, odleżyny, objawy atopwego zapalenia skóry, profilaktycznie na skórę narażoną na szkodliwe działanie wilgoci.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Maść lub krem nanosić na miejsca zmienione chorobowo kilka razy dziennie. Nie stosować na ostre zmiany zapalne i otwarte rany.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy  karmisz piersią.