Alpa Medical Rheumo Terapia, żel na bóle stawów, 50 ml
11.73 zł

Alpa Medical Rheumo Terapia, żel na bóle stawów, 50 ml

Alpa Medical Rheumo Terapia, żel na bóle stawów, 50 ml
Ostatnia cena produktu
11.73 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, wspomagająco w terapii stanów zapalnych różnego pochodzenia, tj. w bólach stawowych, mięśniowych, artretyzmie, zwłaszcza w reumatologii oraz dnie moczanowej. Używany do masażu usuwa zmęczenie po dużym wysiłku fizycznym (np. u osób uprawiających sport), rozluźnia mięśnie, relaksuje, redukuje zmęczenie.

Właściwości

Działając stymulująco na zakończenia czuciowe powierzchniowych warstw skóry wywiera także pośrednio korzystny wpływ na narządy wewnętrzne. Podobnie jak przy akupresurze następuje odruchowe przekrwienie narządów unerwionych poprzez ten sam segment rdzeniowy, co dany odcinek skóry. Wpływa to na poprawę procesów regeneracyjnych tkanek, lepszą penetrację leków, wzmożenie fagocytozy.

Przeznaczenie

Żel stosowany w bólach stawów (reumatyzm, artretyzm), bólach mięśni i nerwobólach.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h