Systane, krople, do oczu, nawilżajace, 10 ml
32.00 zł

Systane, krople, do oczu, nawilżajace, 10 ml

Systane, krople, do oczu, nawilżajace, 10 ml
Ostatnia cena produktu
32.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krople do nawilżania oka, które po zastosowaniu, tworzą cienką w pełni przezroczystą i równomiernie pokrywającą powierzchnię rogówki, warstwę żelu. Nie zaburzają ostrości widzenia.


Skład

Systane nawilżające krople do oczu to sterylny roztwór zawierający glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, kwas borny, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasu, chlorek sodu, chlorek cynku i Polyquad (chlorek polidronium) 0,001%.

Wskazania

przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, palenia, kłucia, chropowatości lub obecności ciała obcego, spowodowanym przez takie czynniki środowiskowe jak: kurz, dym, ozon, promienie UV, ciepło (kaloryfer, sauna), klimatyzacja, kosmetyki lub obniżoną częstość mrugania spowodowaną długotrwającym oglądaniem telewizji lub wytężoną pracą związaną z patrzeniem w ekran monitora.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Systane - zastosowanie i działanie

Skład:

chlorek potasu chlorek polidronium chlorek cynku chlorek sodu chlorek magnezu chlorek wapnia kwas borowy guar hydroksypropylowy glikol polietylenowy glikol propylenowy

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

nawilżające ochronne

Wskazania:

Przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, palenia, kłucia, chropowatości lub obecności ciała obcego, spowodowane przez takie czynniki środowiskowe jak: kurz, dym, ozon, promienie UV, ciepło (kaloryfer, sauna), klimatyzacja, wiatr, przeciągi, kosmetyki lub obniżoną częstość mrugania spowodowaną długotrwającym oglądaniem telewizji lub wytężoną pracą związaną z patrzeniem w ekran monitora.

Dawkowanie:

Zewnętrznie, do oka. Stosuje się po kropli do każdego oka w miarę potrzeby, niezależnie od pory dnia. Należy wprowadzić kroplę do oka i mrugnąć.