Vivomixx, kapsułki, 10 szt.
35.99 zł

Vivomixx, kapsułki, 10 szt.

Vivomixx, kapsułki, 10 szt.
35.99 zł
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety w postaci kapsułek, zawierający liofilizat żywych kultur bakterii.

 

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna;liofilizowane żywe kultury bakterii (wytworzone z udziałem pochodnych mleka):Streptococcusthermophilus DSM24731®, Bifidobacteriumlongum DSM24736®, Bifidobacteriumbreve DSM24732®, Bifidobacteriuminfantis DSM24737®, Lactobacillusacidophilus DSM24735®, Lactobacillusplantarum DSM24730®, Lactobacillusparacasei DSM24733®, Lactobacillusdelbrueckiissp. bulgaricus DSM24734®; substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu.

Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Składniki

w 1 kapsułce

w 4 kapsułkach

liofilizowane żywe kultury bakterii

1,12 x 1011jtk.

4,48 x 1011jtk.

Kapsułka zawiera 112 miliardów (1,12x1011) jednostek tworzących kolonie (jtk.).  

Masa netto

 6,76 g

Właściwości składników

Przeznaczony do suplementacji diety niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-4 kapsułki.

Sposób przygotowania i sposób użycia: U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat: kapsułkę należy otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w letnim płynie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kapsułkę należy połknąć i popić letnią wodą lub innym letnim płynem (mleko, sok, jogurt); kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Zawartości kapsułki nie należy rozpuszczać w płynach gorących ani gazowanych.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Przeciwwskazania: U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat suplement należy stosować po konsultacji ze specjalistą. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości. Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25°C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

SIIT
Via Ariosto 50/60
20090 Trezzano sul Naviglio - Milano, Włochy