Rhino Horn, dzbanek do płukania nosa, 1 szt.
39.99 zł

Rhino Horn, dzbanek do płukania nosa, 1 szt.

Rhino Horn, dzbanek do płukania nosa, 1 szt.
39.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Dzbanek do płuknia nosa - kolor czerwony.

Skład

Zawartość opakowania:
- dzbanek do płukania nosa,
- miarka.

Działanie

Płukanie nosa dzbankiem Rhino Horn to tani i prosty sposób na usunięcie śluzu, kurzu i innych obcych wydzielin z nosa. Użycie dzbanka jest proste w obsłudze i niesie minimalne ryzyko skutków ubocznych.

Wskazania

Zapobieganie oraz leczenie zapalenia górnych dróg oddechowych, jak i ostrego lub przewlekłego zapalenia zatok przynosowych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Używamy zwykłej soli kuchennej lub soli morskiej (NaCl), nie należy używać substytutu soli ani soli aromatyzowanej, mieszanej. Dzbanek należy do pełna wypełnić wodą w temperaturze ciała (około 37 stopni Celsjusza) i rozpuścić w nim sól. Woda musi być czysta, czyli zdatna do picia. Lekko pochylić głowę do przodu, woda swobodnie przepłynie z jednego nozdrza do drugiego. Delikatnie wydmuchać resztki wody z nosa.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h