Vitavision, tabletki, 60 szt
36.66 zł

Vitavision, tabletki, 60 szt

Vitavision, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
36.66 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Składniki

2 tabletki: luteina 4,0mg, czarne jagody stand. wyciąg 20,0mg, beta karoten 6,0mg, bioflawonidy 100,0mg.

Właściwości składników

Vitavision to unikatowa kombinacja naturalnych substancji przeznaczona dla utrzymania dobrego wzroku. Vitavision poleca się osobom pracującym przy komputerze, kierowcom, osobom starszym, spędzającym wiele godzin przed telewizorem lub na pełnym słońcu, odczuwającym zmęczenie wzroku i pogorszenie ostrości widzenia.

Zalecane dzienne spożycie

2 tabletki dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

w przypadku stwierdzenia nadwrażliwości na któryś ze składników preparatu zaleca się konsultację z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Vitavision - zastosowanie i działanie

Skład:

bioflawonoidy czarna jagoda beta karoten luteina

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Okulistyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na narząd wzroku

Wskazania:

Suplement diety polecany osobom pracującym przy komputerze, kierowcom, osobom starszym, spędzającym wiele godzin przed telewizorem lub na pełnym słońcu, odczuwającym zmęczenie wzroku i pogorszenie ostrości widzenia.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.